Ev tekstil ürünleri arasında, dört mevsim kullandığımız ürünlerin başında pike takımı gelmektedir.

2017 Muhteşem Pike Takımları

Yaz aylarının bunaltıcı sıcakları karşısında imdadına koşan pikeler, kullanımı çok kolay ve hafif tarzda ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Yüzlerce marka ve çeşit takımdan siz de hem ihtiyacınıza, hem de zevkinize göre mutlaka bulabileceğiniz bir ürün vardır. Tek kişilik ya da çift kişilik olmak üzere çeşitlere ayrılmış olan pike takımları muhteşem görüntüleri ile göz dolduruyor. Pike takımı almaya karar vermeden önce, mutlaka araştırma yapmanız da fayda var. Birçok markanın birbirinden güzel ve gösterişli ve kullanışlı ürünlerine bakmadan karar vermeyin. 

Pike Takımı Çeşitleri

Pikeler kullanışlı ev tekstil ürünleri arasında yer alır. Herkesin tercih edeceği güzellikte olan pike takımı, dantel, işleme, nakış ya da nevresimlerden bayanların yapmış olduğu ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Bunun dışın da büyük markaların tasarlamış olduğu modern görünümlü birbirinden şık ve zarif pike takımı modelleri de mevcuttur. Son zamanlarda artık bayanlar, el emeği göz nuru olarak yapmış oldukları pike takımlarını sadece çeyizler için kullanmaktadır. Normal kullanım için de hazır olarak yapılan pike takımları tercih edilmektedir. Hem daha uygun, hem de yapmak için uzun zamanlar ayırmış olmuyorsunuz. Evlerimiz süsleyen bu birbirinden gösterişli aksesuarlar hayranlık uyandıracak güzelliktedir.

Pike Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yaz aylarını olmazsa olmazları arasında olan pike takımları, kullanım kolaylığı sağlaması ve hafifliği sayesin de hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Pike takımı alacağınız zaman, ilk olarak aldığınız ürünün dokusu, yapısı ve kumaşına bakmak lazım, özellikle pamuklu ürünleri tercih ederseniz daha rahat edersiniz. Ucuz diye aldığınız bir ürünü uzun süre kullanamazsınız ya rengi solar, ya da naylon karışımı bir üründür, sizi çabuk terletir. Hal böyle olunca da kaliteli kumaşa sahip tekstil ürünlerinden alarak, rahat bir uykunun keyfini çıkarabilirsiniz.  Ayrıca görsel açıdan da gösterişli olması, evin dekorasyonu için de son derece önemlidir. Halı, mobilya ve perdelerle uyum içinde olursa odanız da estetik açıdan muhteşem görünebilir.

Pike Takımı Fiyatları

Yatak odalarımızı süslemek amacı ile kullandığımız pike takımı görsel açıdan da insanı cezbediyor. Farklı desen ve modellere sahip olan takımlar,  aldığınız ürünün kalitesine göre de fiyatını belirler. Taç, Özdilek gibi ünlü markaların ürünleri her zaman kaliteli olmaktadır, tabi ki fiyatı da ona göre biraz pahalı, ama kalitesiz bir ürün almaktansa, pahalı ama kaliteli bir adet pike takımı almak daha cazip olmaktadır.

Yerel Haberler