Elektrostatik filtre, sürekli olarak üretimin gerçkleştirildiği mutfak alanlarında, davlumbazlara yönlendirilen duman ve yağı, buna ek olarak da tekstil ve sanayi sektörlerinde üretime dayalı olarak açığa çıkan toz, duman ve yağ partiküllerini tutmakla gö

Elektrostatik Filtre Nedir ve Ne İşe Yarar ?

Buna ek olarak, kurulacağı alanda herhangi bir baca ihtiyacı duymayan bu havalandırma sisteminde, tahliye edilmesi istenen hava açık alana bırakılırken, istenilen kanallar, birkaç saat içerisinde bacaya gerek duyulmadan monte edilebilmektedir. Bu sayede, işletmelere kurulan doğru elektrostatik filtreler, bir yandan hem iç hem de dış alanlarda, tahammül edilemeyecek seviyelerde olan kokuları engellerken, bir yandan da bacalarda meydana gelen tıkanıklıklar ya da yangınlardan dolayı ortaya çıkan sorunları, kısa bir sürede ortadan kaldırmaktadır.

Bacasız Davlumbaz

Bacasız davlumbazların Özellikle kış mevsiminde etkisini daha fazla hissettiren çevre kirliliğine karşı, az da olsa duyarlı olan her işletmecinin kullanması gereken bu üründe, her geçen gün farklı bir alanda kullanılma haberlerini almak ise oldukça sevindirici bir durumdur. Her türlü alanda kullanılması istenilen bu ürünler, şuan evlerde kullanılacak özelliklerde bile tasarlanmış durumdadır. Bundan dolayı, çevreye duyarlı ve iç dış mekanları tamamen zararlı atıklardan korumak isteyen bireylerin, uygun olan bir ürünü sipariş etmeleri gerekmektedir. Firmamızın internet sitesinde bulunan ürünler ve elektrostatik filtre fiyatları, daha iyi hizmet verebilmemiz açısından, tamamen kullanıcılarımıza odaklı olarak hazırlanmaktadır. Bundan dolayı kaliteli ürünlere çok yüksek paralar ödemeden sahip olmak isteyenlerin, internet sitemizde vakit geçirmeleri gerekecektir.

Elektrostatik Filtre Fiyatları

Elektrostatik filtre fiyatlarında, her zaman için keşif işleminin beklenmesi doğru oalcaktır. Çünkü, firmamızda yapılacak olan keşif işlemlerinde, mühendislerimiz tarafından bazı hesaplamalar yapılmakta ve bunlara uygun olarak bir elektrostatik filtre önerilmektedir. Kapalı alanın boyutları ve üretimin hangi alanda olduğuna bağlı olarak yapılan hesaplamalarda, kesinlikle keşif ücreti de sizlerden talep edilmeyecektir. Uzman kadromuz tarafından kurulumu tamamlanacak olan filtrelerimizde, bakım ve onarım işlemleri de yine aynı özen ile gerçekleştirilecektir. Ürün kullanılmaya başladıktan sonra aktif hale getirilen garanti süresi boyunca, filtrenizin ilk temizlik işlemini bizler üstlenmekteyiz. Bundan sınrakilerde ise bizlere ulaşabilir ya da kendiniz tarif edilen şekilde yapabilirsiniz.

Yerel Haberler