Honeywell Pc42t kullanımı kolay ve ekonomik bir cihazdır.

Kullanımı Kolay Barkod Yazıcı Honeywell Pc42t

 

Honeywell Pc42t kullanımı kolay ve ekonomik bir cihazdır. Barkod ve etiket basımı yapabilen birçok teknik özelliğe sahip ve çok kullanışlı bir barkod ve etiket baskı makinesidir. Honeywell markası zaten dünyaca ünlü bir marka olup, birçok teknolojik üründe adını ön sıralara çıkarmayı başarmıştır. Pc 42 t de Honeywell markasına ait bir barkod yazıcı olup her türlü ihtiyaca yönelik teknik donanıma sahiptir. Pc 42t teknik özelliklerinden dolayı ve son teknoloji üretimi olduğu için de çok fazla talep görmektedir.

 

 Honeywell Pc42t teknik özellikleri nelerdir?


  • Baskı çözünürlüğü: 203dpi
  • 300 m ribon kapasitesi
  • Baskı: termal transfer ve direkt termal baskı
  • Baskı hızı: 102mm/saniye (max)
  • Flash bellek: 64MB SDRAM / 64MB
  • Baskı genişliği: 104mm
  • USB Bağlantı Standart

 

 Honeywell Pc42t boyut ve ağırlığı nedir?

 Boyutları 297 mm x 226 mm x 177 mm ‘ dir. Honeywell Pc42t USB, seri ve Ethernet bağlantısı bulunduğu için uyum problemi yaşamaz. Etiket ve barkodlarınızı basabilirsiniz. Hızı diğer cihazlara göre daha fazla olduğu için zaman kaybı yaşamaz ve brakod/etiket basımınızı kolaylıkla halledebilirsiniz. Birçok teknik özelliğine rağmen fiyatı da diğer barkod yazılara göre uygundur. Masaüstü olarak kullanabileceğiniz Honeywell Pc42t cihazı boyutları ve ağılığı bakımından kolay taşınabilir özelliğe sahiptir.


Honeywell Pc42t desteklediği barkod sembolojileri nelerdir?

 

Birçok barkod sembolojilerini desteklemektedir. Desteklediği barkod sembolojileri :

 

Aztec, Code 16K, Code 49, Data Matrix, Dot Code, EAN-8, EAN-13, EAN, UCC 128, Grid Matrix, HIBC 39, HIBC 128, MaxiCode, MSI (modifiye Plessey), PDF417, Micro PDF417, Planet, Plessey, Postnet, QR-Code, RSS-14 (çeşitleri) ve birçok 1D ve 2D sembolojileri

 

 Neden Honeywell Pc42t tercih edimeli?

 

            Fiyatının uygunluğu, teknolojik birçok özelliğe sahip oluşu ve etiket çıkarmadaki profesyonelliğinden dolayı büyük işletmeler için olmasa da daha orta ve küçük işletmeler için fonksiyonel bir cihaz olarak seçilebilir. Cihazın teknik donanımı, birçok barkod sembolojilerini destekliyor olması artı bir durum olduğundan dolayı cihazı tercih etme nedenleri artıyor. Hem maliyeti alırken düşük olan cihaz kullanımında da düşük maliyetlidir. En önemli özelliklerinden biri olan termal etiket basma yöntemi mürekkep püskürtmeli ve lazerli daha pahalı olan etiket bastırma yöntemlerinin yerine kullanılmaktadır. Çünkü cihazı aldıktan sonra ödeyeceğiniz yan malzemeleri de cihazın maliyetine katılması gereklidir. Mürekkep, kartuş bedelleri yükseldikçe cihaz bedeli de aslında bu oranda artmaktadır. Üstelik aldığınız kartuş ve benzeri yan ürünlerin ne kadar süreli kullanıldığı da önemli bir detay.

 

            Ayrıca satış öncesi ve satış sonrası desteğinin de alım yapmayı teşvik eden nedenlerden bir olduğu kaçınılmaz. Cihazın satın alması kadar kurulumu ve kullanımı da çok basit. Kullanışlı ve fonksiyonel bir cihazdır. Birçok kullanıcı rahatlıkla cihazı kullanma kılavuzuna dahi başvurmadan kullanabiliyor. Hem taşıma kolaylığı hem de fonksiyonel ve teknolojik yapısı tercih edilebilir bir barkod yazıcısı.

 

            Honeywell Pc42t kullanmaya başladıktan sonra diğer cihazların kullanımı da hızı da size yavaş gelebilir. Çünkü ödediğiniz fiyata göre çok hızlı ve birçok teknik özelliğe sahip olan barkod yazıcı Honeywell Pc42t sizin diğer kullandığınız pahalı cihazlara göre ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

 

 Fiyat ve detaylı bilgi için: http://www.panetiket.com/honeywell-pc42t.htm

Yerel Haberler